Komentár - detail

Fitnesscentrum FIT UP! Bratislava - Petržalka

Sklamanie

Celkové hodnotenie: 

3.2
Podmienky:

1.0
Vybavenosť:

4.0
Prostredie:

3.0
Personál:

4.0
Cena:

4.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Andrea
26. február 2016
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 4 z 4 ľudí je tento komentár užitočný

S nadšením a odhodlaním som šla 1-krát do fit up, kde som očakávala ako nový klient úplne iné podmienky. Opak bol pravdou. Moja škoda, že som si neprečítala na fórach o podmienkach aké ponúkajú. Očakávania boli úplne iné: napríklad nezmyselné zaviazanie sa zmluvou na jeden rok, pričom dostanete zľavu 2 mesiacov až po roku. V zmluve bolo uvedené, že je nutné platiť za ich služby ešte 2 mesiace po ohlásení, že končím. To nehovorím, že vyžadujú príkaz z banky, že mesačne im budem poukazovať peniaze na účet?? Akože čo? Absolútne nechápem tejto zvrátenosti, predsa človek, keď nechce už pokračovať v navštevovaní fit upu je normálne, ako všade inde, že skončím daným mesiacom, alebo prípadne rozviazanie zmluvy. Ďalšie veci čo sa mi nepáčia sú: nosenie si zámky na skrinku, tak to som ešte v žiadnom fitku nezažila. Sprcha? Tak k tomu netreba snáď ani komentár. Mám sa sprchovať nahá v prítomnosti ďalších žien? To ako kde sme? Všetci snáď majú právo na svoje súkromie. Niekomu to možno nevadí, ale mne áno. Potrpím si na takéto veci. A na záver by som radila majiteľom, aby svoj personál poučil o vystupovaní, že čo je slušné a čo nie. Nehnevajte sa, ale mne nebude pracovníčka fit upu tykať, úplne ma to vytáča. Neznášam keď mi cudzí človek totiž tyká. Uvažujem, že začnem chodiť do iného fitka.

1-1 z 1
Zoradenie 

04. apríl 2016
Nahlásiť tento komentár
Milá slečna, za tu cenu ste si čo predstavovali ? Je uplne jasne že sa treba na rok upísať, ak chcete chodiť mesačne chodte do menších fitiek a uvidite rozdieľ v cene.

1-1 z 1

Šport v meste

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Fórum | Archív | Reklama | Kontakt