Komentár - detail

Paintball Košice

Spoko

Celkové hodnotenie: 

4.2
Podmienky:

4.0
Vybavenosť:

4.0
Prostredie:

5.0
Personál:

4.0
Cena:

4.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: PifPaf
05. marec 2015
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 2 z 2 ľudí je tento komentár užitočný

Podmienky-

Dá sa tam dostať aj autom len je tam potom nespevnená vozovka takže si treba dať pozor.

Vybavenie-

My s partiou sme použili semi značkovače ktoré boli v dobrom stave a ak sa vyskytol nejaký problém tak chlapík bez problémov opravil. Na oblečenie je tam na výber aj vrch aj spodok no sú to staré veci ako tepláky, svetre alebo prešívanice a vojenské nohavice. Sú už trochu obnosené ale mne to nevadilo koniec koncov ej to nato aby ste si nezašpinili vlastné veci. Masky boli výborné pokrývali celú tvár a ak viete ako dýchať tak sa vám nezarosia. Na krytie krku boli šatky + na hruď boli hrubé vesty na suchý zips vyzerali byť novšie.

Prostredie-

Je to pomerne veľký areál sú tam dve budovy z toho jedna má aj poschodie. Potom je to do celkom strmého kopca čo mne nevadilo. v kopci sú krycie zátarasy a stromy.

Personál-

Chlapík vysvetlil čo a ako začiatok a koniec hry odpískal + opravoval zbrane ak sa niečo stalo. Taktiež dosypuje guličky ale ak poviete že už nie tak nemá problém. Po každej hre očistí zbrane a utrie masky (nečistite si masky sami mohlo by sa poškriabať sklíčko preto to robí on). Je tam handra ktorou sa môžete utrieť aj vy.

Cena-

5 Eur za komplet výstoroj od zbrane po šatky a rukavice na 3 hod (vrátane inštruktáže) + 5 Eur za každých 100 guličiek... normálna cena ja som za tie tri hodiny vystrieľal 300 guličiek.

Celkový dojem-

To čo som očakával to som aj dostal čiže nemôžem sa sťažovať masky troška smrdeli ale boli čisté... asi nejaký umývací prostriedok... ale po prvej hre som ten pach už ani necítil

Šport v meste

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Fórum | Archív | Reklama | Kontakt