Komentár - detail

Klzisko Hviezdoslavovo námestie, Bratislava

Podpriemer

Celkové hodnotenie: 

1.6
Podmienky:

1.0
Vybavenosť:

1.0
Prostredie:

2.0
Personál:

2.0
Cena:

2.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Zuzka
20. január 2014
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 1 z 6 ľudí je tento komentár užitočný

Klzisko som navštívila v nedeľu podvečer, počet ľudí na ľade bol dajme tomu primeraný veľkosti ľadovej plochy. Tá však bola v skutočnosti menšia, ako sa uvádza na internete, pretože odstránený vianočný stromček spôsobil preliačinu v klzisku, a asi 1/4 plochy bola uzavretá. Ľad bol pomerne mäkký, zavodnený. Najväčším sklamaním pre mňa bolo brúsenie korčulí. Je základným pravidlom, že dámske krasokorčule sa brúsia "na žliabok". Keďže moje korčule už potrebovali prebrúsiť, tak som si túto službu zaplatila, avšak korčule mi nabrúsili ako pánske, teda "na plôšku". Počas celého korčuľovania sa mi podšmykovalo, a to o korčuľovaní čo-to viem, na korčuliach som priemerne raz týždenne, takže viem, že to bolo spôsobené amatérskym brúsením. Najbližšie sa pôjdem už korčuľovať inde, toto mini klzisko je vhodné asi len pre najmenšie detičky. Cena je primeraná kvalite služieb, resp. by mala byť aj o čosi nižšia, alebo ešte radšej by služby mohli byť na trošku vyššej úrovni :)

Šport v meste

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Fórum | Archív | Reklama | Kontakt